Kunsziget: Gone with the wind (Elfújta a szél)

Kunsziget klub vezetője

Kunsziget - Ménfőcsanak 1-2 (0-0)

Kunsziget, U16-os bajnoki labdarúgó mérkőzés, Győri B csoport

Kunsziget: Laczkó N. - Szalai M., Szalai Á., Kovács D., Roll M. - Horváth Cs., Virág Á., Szeredi A., Daniss D. - Kuller M. (Luka D.), Szalai Cs. (Nagy A.)

Erős szélben játszottak a csapatok mindkét félidőben. Az első játékrészben Kunszigetet szegezte a kapuhoz az ellenfél és a szél. A remek védekezésnek köszönhetően sok helyzetet nem tudott kialakítani a Ménfőcsanak, azt a keveset, ami mégis adódott, nem tudták kihasználni. A második félidőben bennünket támogatott a szél, ráadásul nagyon szép támadásokat is vezettünk. Az egyik ilyen végén Horváth Csabát buktatták a tizenhatoson belül, a jogosan megítélt büntetőt Szeredi András értékesítette. Szinte a középkezdésből válaszolt rá a vendégcsapat. 1-1 után is mi támadunk többet a szélnek is köszönhetően, de lövéseinket a kapus, vagy a gólvonalon álló védő hárította, vagy épp a kapufán csattant. Két perccel a vége előtt egy rosszul elvégzett szabadrúgást követően a csanakiak betaláltak a kapunkba, így megnyerték a mérkőzést.