• Linkek - 46 db

Kunsziget klub vezetője

Vasárnap Rajka volt a Kunsziget vendége a megyei II. osztályú bajnokságban.

Kunsziget - Rajka 1-1 (1-0)

Kunsziget, U21-es bajnoki labdarúgó mérkőzés, megyei II. oszály mosonamagyaróvári csoport

Kunsziget: Laczkó N. - Szalai Á., Herczeg Sz., Storbl G., Roll D. (Szalai S.) - Takács S. (Kovács D.), Virág Á. (Szalai M.), Hollós Z., Volner G. - Major T. (Horváth Cs.), Hécz A.

Sok hibával, idegesen játszottunk szinte végig a mérkőzésen. A sokadik veszélyes kontránk után az első félidő közepén mi szereztünk vezetést. Virág Ádám indította remekül Takács Sándort; a rajkai kapus a tizenhatoson kívülre lépett ki, Takács átemelte fölötte a labdát és elfutott volna a kapus mellett, de a kapus szabálytalankodott vele szemben. A labda végül a kapu bal felső sarkába pattant, a kapus pedig megúszta egy sárga lappal. A második félidőben Hécz Attila több gólt is lőhetett volna, mégis a vendégek örülhettek gólnak: egy, az ötösre élesen belőtt labdába ért bele belsővel egy rajkai játékos, labdája védhetetlenül hullott a kunszigeti kapuba. A vége 1-1 lett.

Kunsziget - Rajka 4-3 (3-3)

Hédervár, bajnoki labdarúgó mérkőzés, megyei II. oszály mosonamagyaróvári csoport

Kunsziget: Babos R. - Sághy J., Németh P., Saru Zs., Molnár Z. - Molnár A., Horváth Z., Fazekas P., Takács R. - Horváth G., Vadász P.

A "nagyok" álomszerűen kezdtek, Horváth G. fejesgóljával már a 3. percben vezetést szereztünk. Egy kezezés miatt megítélt büntetőt lőtt be Takács R. a 10. percben, aztán egy kontra után Vadász is betalált, így már 3-0-ra vezettünk. A rajkaiak azonban nem véletlenül álltak a meccs előtt a tabella élén, főként középpályán javultak fel, aminek az lett a következménye, hogy a félidő végére kiegyenlített a vendégcsapat. A második félidőben Babos Róbert védéseinek köszönhettük csak azt, hogy nem lőttek újabb gólokat a vendégek. Mi alig támadtunk, de ha mégis, akkor veszélyes támadásokat vezettünk. Furcsa, de mégis egy ártalmatlanabb támadás végén örülhettünk újabb kunszigeti gólnak, a tizenhatosról Molnár Zoltán gurított a hálóba.

A dunaszigeti fiaskó után, úgy látszik, hogy eredményeink alapján magára talált a csapatunk. Jövő héten Enesén játszik a csapat.

A Rajka elleni mérkőzéseket április 22-én és 23-án láthatják a KTV Kunsziget műsorán, a mérkőzés összefoglalóját pedig hamarosan ezen az oldalon.